» Blog

Kontakt

  • NIP: 6172110019
  • E-mail:biuro@listwyperfect.pl
  • Telefon790-609-351
  • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 20.00, w soboty 9.00 - 14.00

Chmura tagów

Blog


Idealna podłoga do jasnych mebli

06-10-2016
Często bywa tak, że urządzając mieszkanie najpierw wybieramy kolor ścian i podłóg, a dopiero później dobieramy do nich meble. Praktyka pokazuje jednak, że to błąd. Ściany łatwo da się przemalować, ale położenie odpowiedniej podłogi to decyzja podejmowana raz na bardzo długi okres czasu. Dlatego jeżeli wybór padnie na jasne
Przeczytaj całość

Jak zmierzyć listwy przypodłogowe?

06-10-2016
Realizując pomiar każdego odcinka ścian, które mają być wykończone listwami należy praktykować zaokrąglanie w górę - uzyskany w ten sposób naddatek materiału z pewnością zostanie spożytkowany, niwelując jednocześnie ryzyko braków w listwach i konieczność ponownego dokonania zakupów.
Przeczytaj całość

Ciekawe dekoracje do pokoju dziecinnego

16-09-2016
Pokój dziecka w wielu przypadkach nie zaskakuje - wypełnia go ogromna ilość zabawek, pod którymi często zupełnie niewidoczne są jakiekolwiek meble. A tymczasem niewiele trzeba, aby pokój malucha stał się niebanalnym, oryginalnym i przede wszystkim przyjaznym miejscem, w którym dziecko będzie chciało spędzać każdą wolną chwilę. Zatem jak urządzić to niezwykle ważne miejsce i jakie wybrać meble oraz dodatki, aby zachwyciły każdego odwiedzającego?
Przeczytaj całość

Kolor ścian w salonie sprzyjający relaksowi

16-09-2016
Harmonijność i wyjątkowe dopasowanie kolorów w salonie to podstawa, by stworzyć przestrzeń magiczną, przytulną i ciepłą. I choć przyjmuje się, że nie warto eksperymentować z kolorami w salonie, nie należy też malować ścian na biało. Niech poczucie bezpieczeństwa i ogólne ciepło zapewniają więc raczej barwy ciepłe i stonowane. Malując ściany w salonie warto postawić na słoneczny odcień żółtego.
Przeczytaj całość

Jak dobrać drzwi do wystroju mieszkania?

15-09-2016
Drzwi to nieprzypadkowy i bardzo istotny element wyposażenia danego wnętrza. Dominujący w nich styl przewodzić może bowiem całości aranżacji pomieszczenia, nadając mu określony wymiar czy dopełnienie pożądanej elegancji. Na pewno nie jest tak, że gustownie urządzone wnętrze nie potrzebuje stylowych drzwi. Owszem – potrzebuje właśnie. Urządzając wnętrza domowe kierujemy..
Przeczytaj całość

Mieszkanie inspirowane stylem prosto z Nowego Jorku.

14-09-2016
Prostota form zagospodarowania wnętrza w połączeniu z subtelną kolorystyką, efektownymi dodatkami i obowiązkowo miękkimi wykończeniami, staje się coraz popularniejszym wyborem Polaków. Tak skomponowane wnętrze bowiem pozwala na stworzenie pożądanej przytulności i warunków do maksymalnego korzystania z rodzinnego ciepła.
Przeczytaj całość

Jakie listwy przypodłogowe? Dobieramy listwy do wnętrza

05-09-2016
Listwy przypodłogowe pełnią bardzo ważne funkcje - maskują nierówne i nieestetyczne szczeliny dylatacyjne, zapobiegają zabrudzeniom i uszkodzeniom ścian, ułatwiają rozprowadzenie kabli, a dodatkowo są estetycznym dopełnieniem każdego wnętrza. Dlatego tak istotną kwestią w urządzaniu mieszkania jest właściwy dobór odpowiednich listew.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl